Najnovšie pridané

MCJabko 22%

Recenze serveru MCJabko
IP: mc.mcjabko.tk

TeamSpeak: ts3.mcjabko.tk:10001
Web


     MCJabko je Semi PVE Survival Minecraft server. A na pluginech se zde velice šetřilo. Server běží na aktuálně nejnovější verzi Minecraftu a to 1.12.2.

     Po připojení se objevíte v malé stísněné místnosti, kde je nápis “skoč dolů”, po skočení dolů se objevíme ve středně velkém městě obehnaném hradbami. Toto město je velmi pěkně postaveno a dá se prozkoumat, bohužel se zde, na spawnu, nedá najít nic, kromě příkazu na teleportaci do stavebního světa.

     Stavební svět zmiňuji záměrně, jelikož je tu svět pro stavbu vašeho domku a pro těžbu surovin (+ Nether a End). Protože ve stavebním světě je těžba zakázána. Co mě na serveru překvapilo je absence pluginu Residence či jakéhokoliv jiného pluginu pro ochranu mého majetku, takže kdykoliv může kdokoliv přijít a zničit všechny domy na serveru. Admini sice mají plugin na zjištění toho, kdo vám dům zničil a na následnou opravu, ale dost s ním experimentují.

     Na serveru je pouze Survival a jeden event a tím je Parkour. Warp event vás portne do velké místnosti, kde je jeden nápis Vítej na Eventu, a kromě několika naspawnovaných slepic a vchodu do další místnosti, zde nic není. Po průchodu vchodem do další místnosti se před námi objeví velice jednoduchý a ne moc dobře vypadající Parkour, na jehož konci je bedna, takže za odskákání pravděpodobně dostaneme odměnu.

     Co se týče Admin Teamu, je to něco otřesného. Jediný admin, který mi normálně a slušně poradil je Prcek. A když si nevěděl s jedním mým dotazem rady, odkázal mě na Správce, který mi místo odpovědi na moji otázku začal několik minut velmi arogantně vysvětlovat, že nemá čas se mnou něco řešit, a pak se odpojil. Do toho mu nějaký další admin napsal větu: “das mu mute serie ma a cau”, což mi nepřijde jako správný přístup A-Teamu (zvláště ta chybějící čárka, pozn. Mike). Po mém dalším připojení jsem si všiml v chatu toho, jak již zmiňovaný Správce a nějaký další admin zkouší, co udělá plugin zjištění a obnovení majetku, když nějaké místo vrátí o 1500 hodin zpátky. A po chvilce přistála v chatu věta “Když jste admin nehrajte si s příkazama akorát všechno dojebete”. Takže je škoda, že pro adminy neplatí stejné pravidla jako pro hráče.

     Server můžete samozřejmě podpořit zakoupením Sponzora za 50kč na měsíc. Našel jsem pouze český formát SMS a české ceny, takže nevím, zda podporují i slovenské platby. Mezi výhody nepatří nic speciálního jen 2 kity, prefix, barevné písmo, craft, hat a EnderChest. Dá se platit pouze pomocí SMS.

     Server má velice krásné stavby, jak hráčské, tak i serverové – například spawn, Nether nebo End. A hráči jsou zde celkově hodní a milí. Ale na druhou stranu chování většiny Adminů je otřesné. Pak mi zde, jelikož je to veřejný server, chybí nějaký plugin na ochranu pozemků a nebo WhiteList.Souhrné Hodnocení:

+ Milí hráči
+ Hezké Stavby
+ Spawn lze prozkoumat
+ Opravdová Semi

 

– Otřesný A-Team
– Sponzoring nemá moc dobré výhody
– Žádná Ochrana Majetku
– Lagující EndTrap
– Event

Celkové hodnocení: 22%

Facebook Comments

comments

%d blogerom sa páči toto: