Najnovšie pridané

MineTube 25%

Recenze serveru MineTube
IP: mc.minetube.cz
Facebook


Upozornenie: Táto recenzia patrí medzi archívne recenzie z bývalých stránok https://rs.minecraftfakty.cz a bývalých členov tohto projektu.

     MineTube je klasický Survival, Economy server s Custom Craftingem. Pro verzi Minecraftu 1.12.2.

     Po připojení na server se objevíme na jakémsi spawnu, kde je cesta k portálu, který je udělaný jako hradba, a v okolí je pár obřích květin. Pod tento spawn se dá i velice jednoduše dostat a pobíhat tak mimo mapu. Po průchodu portálem se objevíme v opravdu malém lobby, kde si na čtyřech stranách můžeme vybrat, co chceme na serveru dělat. Jelikož jsou zde dvě místa prázdná a na třetím je SkyBlock, který je mimo provoz, byl jsem nucen zvolit survival.

     Po kliknutí na panáčka mě to teleportovalo někam do městečka, které je hezké, ale vlastně k ničemu. Protože všechny věci (pravidla, residence, novinky či truhly) jsou tam, odkud jste se teleportovali. Městečko se ani nedá moc prozkoumat, protože domy nejsou přístupné a ani zde není co najít. 

     Na serveru si můžeme zakoupit Premium a Premium+. Premium stojí 50Kč / 2€ (v popisu jsou sice 4€, ale ve tvaru SMS jsou 2€) na měsíc. Premium nabízí například tyto služby: vlastní bránu, speciální kit, anebo větší počet resek oproti hráčům. Premium+ stojí 99kč / 4€ na měsíc. Mezi hlavní rozdíly oproti Premium patří asi jen to, že můžeme létat, mít ještě více resek a více sethome. 

     Na serveru není moc příjemný A-Team. Například, když jsem se člena A-Teamu zeptal, jestli mě pustí na zavřený event měl ke mně velice arogantní poznámky, že se o to stará někdo jiný apod. místo toho, aby mi prostě nepsal “Ne”. Poté, co jsem řekl, že jsem recenzent, tak se na mě neustále portoval, létal za mnou a kontroloval každý můj krok. (Napíší si o recenzi a pak se chovají takto? pozn. Mike)

     Na serveru mi přijdou zbytečné 3 spawny, a když už zde jsou, nechápu, proč jsou všechny důležité věci a informace těsně vedle sebe na tom posledním spawnu. Dále jsem si povšiml nesrovnalosti v pravidlech a návodu na residenci, je zde zakázáno kopat díry a stavět sloupy 1×1. Jak si mám tedy resku vytvořit když návod na residenci mi neradí jak to udělat bez těchto sloupů a děr?

     Na serveru jsou velice hezké stavby, ale bohužel to je asi jediné co můžu pochválit. Server mi při psaní a plánovaní recenze velice často padal a to moji práci dosti stěžovalo. Dále je zde strašný A-Team, který by potřeboval trochu proškolit v tom, jak se chovat a v tom, jak vůbec spravovat server. Server má podle mě určitě budoucnost, pokud se přidají nové funkce a zlepší se přístup Admin Teamu, může být server velice dobrý.Souhrné Hodnocení:

+ Stavby
+ Custom Crafting

+ Levné VIP

– A-Team
– Zbytečné 3 Spawny
– Pravidla prakticky zakazují vytvořit resku
– Chyba v návodu při koupi VIP
– Server velmi často padá

Celkové hodnocení: 25%

Facebook Comments

comments

%d blogerom sa páči toto: