Najnovšie pridané

Legends World 43%

Recenze serveru Legends World

IP serveru: mc.legends-world.cz
Teamspeak: ts3.legends-world.cz
Facebook: https://fb.me/ServerLegendsWorld
Typ serveru: Multiserver – PVP, Survival
Verze serveru: 1.8+
Recenziu pripravil: ZbynkiCB


Technická špecifikácia serveru:

Parameter Hodnota
Poskytovateľ hostingu / VPS N / A
CPU N / A
Vyčlenená RAM N / A

 


První dojem

Po připojení se na server se ocitnete ve vesnici na ostrově, která dala stavitelům hodně práce. To se ovšem nedá říct o pluginech. I přesto, že jsou anglicky, jsou pravopisně špatně. Z lobby je možné dostat se na Survival ( PvP nefunguje) a můžete si zde zaskákat originální Parkour. Jelikož je tedy funkční pouze Survival, budu se zde věnovat tomu. Po připojení na Survival se spawnete v hradu. Ze začátku je velmi obtížné se zde orientovat, jelikož zde nejsou žádné směrovky. Na Survivalspawnu se nachází skryté poklady, originální boss fighty,úkoly a 2 náhodné teleporty do přírody.

Komunita

Komunita na tomto serveru je otřesná. Téměř nikdo se s nikým nebaví a i v chatu jsou hlavně reklamy na obchody hráčů. Při pokusu navázat konverzaci mi nikdo neodpovídal. Pozitivní je, že v chatu nepadají vulgární slova ani urážky.

Admin Team

A-Team není téměř vůbec aktivní. Např. když jsme potřebovali poradit s příkazy, dozvěděli jsme se odpověď až na cca. desátý pokus.

Stavby a ekonomika

Jak jsme již zmiňovali serverové stavby na serveru jsou na mírně nadprůměrné úrovni. Nejvíce se nám líbil spawn a hlavní lobby (viz obr.).

Hlavní měna serveru LW- coins. Při prvním přihlášení obdržíte 700 coinů, což je na začátek velmi málo, jelikož zde nejsou residence zdarma. Hráč bez výhod může vlastnit 1 home. Na serveru je dále možnost plnění úkolů a možnost mít práci (horník, dřevorubec, stavitel, kopáč, farmář, lovec, kutil, rybář, kovář, chemik a kouzelník). Na serveru se nachází truhlové obchody hráčů.

Výkon serveru

I přes to, že na serveru je denně cca. 100 až 150 hráčů, server jede poměrně plynule a bez lagů. Doufejme, že to tak zůstane i po rozšíření serveru.

Reklama serveru

Server má krom své fb stránky a hlasování na czechcraft.eu také reklamu na YT a to na kanálu Bige, který má 12 tisíc odběratelů.

ResourcePack

Na serveru nejsou žádné resourcepacky, což dle nás až tak moc nevadí, jelikož zatím na serveru funguje pouze Survival. Až na serveru pojedou ostatní minihry, určitě by se nějaký ten resourcepack hodil.

Webstránka

Server nemá web, ale pouze facebook stránku. Tato stránka je spíše pouze informativní o nějakých novinkách na serveru.

Pay2Win vs. Free2Play

Na serveru jsou v nabídce 3 balíčky, které je možné zakoupit pomocí sms.

HERO 50Kč / 2€
PRO 99Kč / 4€
LEGEND 199Kč / 8€

V balíčcích se nachází spoustu výhod jako je Prefix, psaní soukromých zpráv, více residencí barevné písmo anebo různé doplňky.

Závěr

I přes to, že byl server založen na konci ledna 2018, je na poměrně dobré úrovni a až na některé „mouchy“ působí velmi propracovaně. Zatím bohužel nabízí pouze Survival, který je každé odpoledne a večer témeř plný.


Souhrn:

+ originální pojetí Parkouru na lobby
+ zajímavá možnost Boss fightu
+ skryté poklady
– špatná komunita
– neaktívni ateam
– drahé residence
– potřeba loginu

Celkové hodnocení: 43%

Facebook Comments

comments

%d blogerom sa páči toto: