Najnovšie pridané

WasabiCraft 69%

Recenze serveru WasabiCraft

IP serveru: play.wasabi-craft.eu
Teamspeak: ts3.wasabi-craft.eu
Facebook: https://www.facebook.com/wasabicraftmc/
Typ serveru: Survival
Verze serveru: 1.8 – 1.12.2
Recenziu pripravil: SirBear_


Technická špecifikácia serveru:

Parameter Hodnota
Poskytovateľ hostingu / VPS N / A
CPU N / A
Vyčlenená RAM N / A

 


První dojem

Server nemá oddělené Auth lobby, proto hned po připojení stanete na hlavním spawnu. Když jsme se připojili, tak nám spawn moc neříkal, tím ho nehodnotíme špatně. Viděli jsme hned denní odměny, proto jsme si ji šli vybrat, překvapilo nás, že mají denní, týdenní i měsíční. Server je založený na základě sběratelských předmětů ve hře. Spoustu věcí má speciální schopnosti, jak zbraně tak brnění. Třeba vystřelovat ohnivé šípy z meče? Skvělé! Pro nás, jako velkých milovníků všech kouzel je to opravdu skvělé, bohužel do PvP moc lidí nechodí, tak jsme to přímo v praxi zkusit nemohli. Na serveru jsou i MiniHry, ale ty nikdo nehraje, bohužel. Ovšem první dojem? Jsme nadšení!

Komunita

Komunita na serveru nás opravdu překvapila. Když se hráči ptají Helperů, tak se zeptají: “Smím se zeptat” a až po odpovědi: “Ano, ptej se” se zeptají. Vládne tam přátelská nálada, a za 2,5 hodiny, co jsme tam hráli, jsme nezastihli v chatu ani jedno sprosté slovo.

Admin Team

Admin-Teamu nemáme absolutně co vytknout. Je jedno jestli Vedení nebo Helper, pokuď nejsou AFK, pomůžou hned. Myslíme si, že Majitel server TheHoopeSC striktně dbá na to, aby na serveru vládla přátelská komunita a to je dalším výrazem schopného AdminTeamu.

Stavby a ekonomika

Bohužel stavby vychválit nemůžeme. Samozřejmě neurážíme tamější Buildery, ovšem stavby nejsou nejhezčí, spíše průměrné. Na takovýto server, tyto stavby dostačují. Budovy jsou stavěny ve fantasy stylu, téř I stromy na spawnu. Bohužel se žádná takováto města na serveru neobjevují, například že by jste si mohli koupit dům, nebo prodávat věci. Stavby jsou stavěné jednotně, ve stejném stylu. Na serveru se nenachází žádná banka, žádné ukládání ani úrokování pěněz, což je škoda.
Když jsme se ptali Helperů, nedokázali nám říct název herní měny, pří nemá žádné specifické jméno. Každý hráč si může peníze vydělat v /jobs, nebo prodávat věci v aukcích –→ /ah. Hráč za hlasování získá 5 000 herní měny..

Hlavní měna serveru LW- coins. Při prvním přihlášení obdržíte 700 coinů, což je na začátek velmi málo, jelikož zde nejsou residence zdarma. Hráč bez výhod může vlastnit 1 home. Na serveru je dále možnost plnění úkolů a možnost mít práci (horník, dřevorubec, stavitel, kopáč, farmář, lovec, kutil, rybář, kovář, chemik a kouzelník). Na serveru se nachází truhlové obchody hráčů.

Výkon serveru

Server jede naprosto bez lagů, no, není divu, moc hráčů bohužel na serveru nehraje, ale snad se to zlepší. WasabiCraft nemá žádné plánované restarty v určitou dobu. Server má 50 slotů.

Reklama serveru

Mají zaplacenou reklamu v Minecraft-hostingu.cz, takže tam jsou v doporučených serverech. Dále mají FB a WEB. Majitel serveru vlastní i Youtube chanel se 600+ odběry, bohužel tam reklamu netočí. Mají též zavedé hlasování na Czech-Craft.

ResourcePack

ResoureSpack není, ačkoli by jsme ho hned zařadili, protože kouzelné, a magické věci, které lze získat jsou skvělé. Hodily by se pro ne nějaké lepší textury.

Webstránka

Stránka je udělána v moderním stylu, s jednoduchým proklikem na hlasování, facebook, a Discord a spolupráci. Pak tabulku všech návštěv a aktuální staty serveru. Nachází se tam návod typu: „Jak se připojit“. BanList, Fórum, Changelog a AdminTeam. Každou noviku píší i na web.

Pay2Win vs. Free2Play

Výhody jsou v nějakých ohledech jednotné. Vždy každý s Premium (jakýmkoli) píše bílou barvou do chatu. Podle VIP, které si koupí má i prefix. Čím lepší VIP, tím můžete vlastnit větší rezidence a můžete mít více home. Při koupi jakého koli VIP dostanete Fly. Každá z dražších výhod startuje se základem VIP + dalších výhod.
Ještě musíme podtknout, že majitel, jen tak, hodí někdy místo groupky hráče VIP, takže mají všichni VIP třeba na týden.

Závěr

Server má něco do sebe, ovšem chtělo by to ještě zapracovat ne ResoureSpacku, případně to město či banku. Pracovat pilně na nových věcech, různých dlouhodobých eventech a soutěžích, a my si myslíme, že server má budoucnost.


Souhrn:

+ kouzelné věci
+ dobrá komunita
+ Přívětivý Admin Team
– Průměrné stavby

Celkové hodnocení: 69%

Facebook Comments

comments

%d blogerom sa páči toto: