Najnovšie pridané

Gejmuj.eu 96%

Recenze serveru Gejmuj.eu
IP: play.gejmuj.eu
Teamspeak: ts.gejmuj.eu
Web


     Tento opravdu nový server se řadí mezi servery zaměřující se na economy skyblock. Můžete si na něm zahrát na verzi 1.12.2 a pokud máte rádi skyblock, tak není lepšího serveru.

     Po úspěšné registraci se objevíte v útulném srubu, kde na vás bude koukat pár NPC postaviček. Pro vytvoření ostrova musíte napsat do chatu /is. Objeví se vám řada možností jako je např.: warpy hráčů, nastavení ostrova, apod. Patří tam taky úkoly, které se vyplatí ze začátku plnit, protože se na nich dají vydělat celkem slušné peníze, které se vám můžou jako pro nováčka hodit. Dále by vás mohlo zaujmout tzv. levelování generátoru. Na Gejmuj se vám totiž z cobblestone generátoru může generovat i uhlí, železo, diamanty a jiné rudy. Čím větší úroveň generátoru máte, tím větší je procentuální šance, že tyto rudy získáte. Level generátoru se rovná levelu ostrova. Čím víc položených bloků máte na svém ostrově, tím větší máte level. Podrobnější informace najdete pod příkazem /generator.

     Pokud se vám zrovna nechce hrát skyblock a chcete být na serveru, tak je tu pro vás připravená mob arena, parkour, bludiště nebo PvP aréna. Z mobareny si můžete odnést nějaký ten item navíc a z parkouru sice ne item, ale aspoň dobrý pocit, že jste jej přeskákali. Port najdete v /warpy, kde se rovnou můžete portnout do obchodu (trzisko), k bednám s odměnami nebo k farmě s jídlem.

     Obchod si dokážete nejspíš všichni představit, takže bych přešel k těm bednám. Tyto bedny se dělí na common crate, rare crate, legendary crate a token crate. Hlasováním pro server na czech-craft.eu získáte common crate key a za něj s i můžete otevřít common crate, ve které se pár užitečných věcí najde. Rare crate a legendary crate můžete otevřít taktéž klíčí, ale ty si musíte koupit za tokeny, které získáte z token crate. Za každých 10 hlasů obdržíte 1 token crate key. Je toho ale víc, co si můžete za tokeny koupit. Po zadání příkazu /tokenshop se vám zobrazí tabulka, kde si můžete koupit za tokeny zmiňované klíče k bednám, spawnery a dokonce i VIP. Stačí tedy hrát, hrát a hrát a VIP můžete mít prakticky zadarmo. Dále si můžete na farmu zajít nalovit nějaké to maso. Budete potřebovat farmářský klíč a trochu toho štěstí. Klíč si můžete koupit za 500 $, ale musíte vstup nejdřív vyhrát. Máte nejspíš 50% šanci, že ten vstup vyhrajete a poté máte 5 minut na lovení obživy. Podle mě je 500 $ příliš moc, protože tuto farmu budou využívat převážně nováčci.

     Pak tu funguje aukce, kde hráči dávají itemy a určují si svoji částku za kterou konkrétní věc chtějí prodat (/aukcie).

     Dále bych vás chtěl upozornit, abyste si dávali pozor, koho, nebo ke komu se portujete na ostrov. Na ostrovech je zapnuté PvP!

     Tuto recenzi bych rád ukončil A-Teamem a aktivitou hráčů. Členové Admin teamu jsou ochotní se vám věnovat a jejich aktivita je velice dobrá. Stejně tak je tomu u hráčů.Shrnutí:

+ Pěkný spawn
+ Ochotný a aktivní A-team
+ VIP bez zbytečného investování reálné měny
+ Mob aréna, parkour, apod.
+ Levelování generátoru
+ Celkově velmi dobře propracovaný

– Zbytečně drahý farmářský klíč
– PvP na ostrově

 

Celkové hodnocení: 96%

Facebook Comments

comments

%d blogerom sa páči toto: